AF Styrelse

Styrelseledamöterna i Akademikerföreningen på Scania. Styrelsen väljs för ett år i taget.

Lisa Lorentzon
Ordförande och kontaktperson lisa.lorentzon@scania.com +46762091102
Christina Widén
Vice Ordförande och kontaktperson christina.widen@scania.com +46707209210
Emma Collin
Styrelseledamot och kontaktperson emma.collin@scania.com +46700883749
Jonas Hävner
Styrelseledamot och kontaktperson jonas.havner@scania.com +46701653700
Mehran Arefi-Sigaroodi
Styrelseledamot mehran.arefi@scania.com +46707950289
Rickard Ångman
Styrelseledamot rickard.angman@scania.com +46703283909
Lovisa Appelberg
Styrelseledamot och kontaktperson lovisa.appelberg@scania.com +46739501796
Magnus Ramstedt
Styrelseledamot och kontaktperson magnus.ramstedt@scania.com +46700860552
Daniel Bergquist
Styrelseledamot och kontaktperson daniel.bergquist@scania.com +46705585683