Styrelse

Här hittar du namn och kontaktuppgifter till oss i Saco-S föreningens styrelse.

Publicerad: Tisdag 8 dec 2015

Senast uppdaterad: Tisdag 8 dec 2015

Ordförande

Ingrid Mauritsson

VO Specialpedagogiskt stöd

ingrid.mauritsson@spsm.se

telefon 010-473 55 01 

 

Vice ordförande

Katarina Miiros

VO Stöd och styrning

katarina.miiros@spsm.se

telefon 010-473 50 52

 

2:e vice ordförande

Anna Nordesjö

VO Specialpedagogiskt stöd

anna.nordesjo@spsm.se

telefon 010-473 55 56

 

Sekreterare

Frida Karlsson

VO Specialpedagogiskt stöd

frida.karlsson@spsm.se

telefon 010 473 55 25

 

Kassör

Annalena Jonsson

VO Specialskola

annalena.jonsson@spsm.se

telefon 010-473 68 55

                               

Suppleanter

Petra Eklund

VO Stöd och styrning

petra.eklund@spsm.se

 SMS: 070-5865757 

 

Joel Rutschman

VO Specialpedagogiskt stöd 

joel.rutschman@spsm.se 

telefon 010-473 58 95