Kontaktuppgifter

Publicerad: Torsdag 29 sep 2016

Senast uppdaterad: Måndag 4 feb 2019

Ordförande 
Linda Arvidsson
linda.arvidsson@regionvarmland.se

Vice Ordförande 
Helene Masth -Larsson
Helene.Mast@regionvarmland.se

Jenny Belenos
jenny.belenos@regionvarmland.se

 Civilekonomerna
Lokal representant saknas

DIK -Dokumentation Information Kultur
Elisabet Ehne Jangehammar
Elisabet.Ehne.Jangehammar@regionvarmland.se

JUSEK
Lokal representant saknas

Naturvetarna
Linda Arvidsson
Linda.Arvidsson@regionvarmland.se 

SRAT
Anna Filipsson(Tandhygienisterna)
Anna.Filipsson@liv.se

SRAT
Elisabeth Miske(Logopederna)
Elisabeth.Miske.Otterstrom@liv.se 

SRAT
Anna Artursson(Audionomerna)
anna.artursson@regionvarmland.se

Sveriges Arbetsterapeuter
Elin Widmark
Elin.Widmark@regionvarmlande.se

Sveriges Farmaceuter
Max Wirén
max.wiren@regionvarmland.se

Sveriges Ingenjörer
Fredrik Öman
Fredrik.Oman@regionvarmland.se

Sveriges Psykologförbund
Petter Tunlind
petter.tunlind@regionvarmland.se