Kontaktuppgifter

Publicerad: Torsdag 29 sep 2016

Senast uppdaterad: Torsdag 5 apr 2018

Ordförande 
Linda Arvidsson
linda.arvidsson@liv.se

Vice Ordförande 
Vakant

Sacorepresentant
Helene Masth-Larsson
Helene.Mast@liv.se

Sacorepresentant
Johan Löfvendahl
johan.lofvendahl@liv.se

 Akademikerförbundet SSR
Lokal representant saknas

Civilekonomerna
Lokal representant saknas

DIK -Dokumentation Information Kultur
Elisabet Ehne Jangehammar
Elisabet.Ehne.Jangehammar@liv.se

JUSEK
Lokal representant saknas

Naturvetarna
Linda Arvidsson
Linda.Arvidsson@liv.se 

SRAT
Anna Filipsson(Tandhygienisterna)
Anna.Filipsson@liv.se

SRAT
Elisabeth Miske(Logoperderna)
Elisabeth.Miske.Otterstrom@liv.se 

SRAT
Lennart Malmström(Audionomerna)
lennart.malmstrom@liv.se

Sveriges Arbetsterapeuter
Elin Widmark
Elin.Widmark@liv.se

Sveriges Farmaceuter
Max Wirén
max.wiren@liv.se

Sveriges Ingenjörer
Fredrik Öman
Fredrik.Oman@liv.se

Sveriges Psykologförbund
Oskar Eriksson
oskar.e.eriksson@liv.se