Kontaktuppgifter

Publicerad: Torsdag 29 sep 2016

Senast uppdaterad: Onsdag 15 feb 2017

Ordförande 
Linda Arvidsson
linda.arvidsson@liv.se

Vice Ordförande 
Anki Sahlström
anki.sahlstrom@liv.se

 

Akademikerförbundet SSR
Solweig Johansson
solweig.johansson@liv.se 

Civilekonomerna
Lokal representant saknas

DIK -Dokumentation Information Kultur
Elisabet Ehne Jangehammar
Elisabet.Ehne.Jangehammar@liv.se

Fysioterapeuterna
Linn Jansson
linn.b.jansson@liv.se

JUSEK
Anders Marmon
anders.marmon@liv.se  

Naturvetarna
Linda Arvidsson
Linda.Arvidsson@liv.se 

SRAT
Anna Filipsson(Tandhygienisterna)
Anna.Filipsson@liv.se

SRAT
Elisabeth Miske(Logoperderna)
Elisabeth.Miske.Otterstrom@liv.se 

SRAT
Lennart Malmström(Audionomerna)
lennart.malmstrom@liv.se

Sveriges Arbetsterapeuter
Anki Sahlström
anki.sahlstrom@liv.se

Sveriges Farmaceuter
Max Wirén
max.wiren@liv.se

Sveriges Ingenjörer
Louise Alm
Louise.alm@liv.se 

Sveriges Psykologförbund
Petter Tunlind
petter.tunlind@liv.se