Hoppa till huvudinnehåll

Styrelse

Mandatperiod: 2023-05-25--2024-05-31

Ordinarie ledamöter:
Håkan Lindkvist, SULF, ordförande
Johan Pålsson, SULF, vice ordförande
Berit Bergström, SULF, sekreterare
Thomas Brännström, Läkarförbundet
Risto Järvi, Sveriges ingenjörer
Per Lundgren, SULF
Maria Nordgren, DIK
Anna Sjödin, Naturvetarna

Suppleanter:
Charlott Nyman, SULF
Per Boström, SULF
Åse Tieva, SULF

Publicerad: 2020-06-02

Senast uppdaterad: 2023-10-23

Dela artikeln