Styrelsen

Styrelsen för Akademikerförening Sveriges Ingenjörer på Siemens i Finspång består av följande personer

Publicerad: Söndag 4 feb 2018

Senast uppdaterad: Söndag 11 feb 2018

Picture_Test

Simon von Eckardstein
Ordförande

Avdelning: SE GP G IGT R&D TURB AHT

Tel: 0122-84224
Mail: simon.von.eckardstein@siemens-energy.com 

 Adrian

Cathrine Haraldsson
Vice Ordförande

Avdelning: SE GP G IGT PPM PSM

Tel: 0122-887248
Mail: cathrine.haraldsson@siemens-energy.com 

 Jonas

Jonas Hylen
Sekreterare

Avdelning: SE GP G IGT R&D TEST ECT

Tel: 0122-81216
Mail: jonas.hylen@siemens-energy.com 

 Cathrine

 Michelle Chedid 
Vice sekreterare

Avdelning: SE GP G IGT GCO PM-W EA EMEA

Tel: 0122-887028
Mail: michelle.chedid@siemens-energy.com  

 Emma

Emma Bjurman 
Ledamot/Kassör

Avdelning: SE GP G IGT R&D TEST TCI

Tel: 0122-82154 
Mail: emma.bjurman@siemens-energy.com 

 Michelle

Magnus Persson
Ledamot

Avdelning: SE GP G IGT R&D TURB AHT

Tel: 0122-81191 
Mail: magnus.x.persson@siemens-energy.com

 

 

 

 

 

 

 

Ibrahim Bachtay 
Ledamot

Avdelning: SE G IGT GCO PM-W EA ASP

Tel: 0122-81679
Mail: ibrahim.bachtay@siemens-energy.com

 

 

 

 

 

 

 

Eric Jacobson 
Ledamot

Avdelning: SE GP G IGT R&D TURB AHT

Tel: 0122-81095
Mail: eric.jacobson@siemens-energy.com 

 

 

Ellen Janetun
Ledamot

Avdelning: SE GP I SV MGT PM LTP RE1

Tel: 0122-887714
Mail: ellen.janetun@siemens-energy.com 

 

 Emir

Emir Vidinlic
Ledamot

Avdelning: SE GP I SV MGT EN CS PRS

Tel: 0122-82485
Mail: emir.vidlinlic@siemens-energy.com 

 

 

 

 

 

 

Josefine Tenselius
Suppleant

Avdelning: SE GP I SV TI AM DFAM MGT

Tel: 0122-84483
Mail: josefine.tenselius@siemens-energy.com

 

 

 

 

 

 

 

Sara Joge
Suppleant

Avdelning: SE GP G IGT MF OML CTI S

Tel: 0122-887463
Mail: sara.joge@siemens.com