Styrelsen

Styrelsen för Akademikerförening Sveriges Ingenjörer på Siemens i Finspång består av följande personer

Publicerad: Söndag 4 feb 2018

Senast uppdaterad: Torsdag 26 apr 2018

Picture_Test

Simon Bruneflod
Ordförande

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP HT

Tel: 0122-84224
Mail: simon.bruneflod@siemens.com 

 Adrian

Adrian Dahlquist
Vice Ordförande

Avdelning: PG PR R&D GTP NCP PT FSP

Tel: 0122-84038
Mail: adrian.dahlquist@siemens.com 

 Jonas

Jonas Hylen
Sekreterare

Avdelning: PG PR R&D TEST ECT FSP OPS

Tel: 0122-81216
Mail: jonas.hylen@siemens.com 

 Cathrine

 Cathrine Haraldsson
Vice sekreterare

Avdelning: PG SC ASP PM ICW IC

Tel: 0122-887248
Mail: cathrine.haraldsson@siemens.com 

 Maja

Maja Munktell
Kassör

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP HT

Tel: 0122-81889
Mail: maja.munktell@siemens.com 

 Michelle

Michelle Chedid
Ledamot

Avdelning: PG SC EMEA PM DG

Tel: 0122-887028
Mail: michelle.chedid@siemens.com 

 Emma

Emma Bjurman
Ledamot

Avdelning: PG PR R&D TEST TCI CTP

Tel: 0122-82154
Mail: emma.bjurman@siemens.com 

 Erik

Erik Larsson 
Ledamot

Avdelning: PS DO IGT PM CCM FSP

Tel: 0122-84706
Mail: erik.larsson@siemens.com 

 

 

Ellen Janetun
Ledamot

Avdelning: PS DO IGT PM CCM FSP

Tel: 0122-887714
Mail: ellen.janetun@siemens.com 

 

 Emir

Emir Vidinlic
Ledamot

Avdelning: PS DO IGT EN CS PRS

Tel: 0122-82485
Mail: emir.vidlinlic@siemens.com 

 Nenad

Nenad Pucar
Suppleant

Avdelning: PG PR MGT NWS LOC

Tel: 0122-82517
Mail: nenad.pucar@siemens.com 

 Magnus

Magnus Persson
Suppleant

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP AER

Tel: 0122-81191
Mail: magnus.x.persson@siemens.com