Styrelsen

Styrelsen för Akademikerförening Sveriges Ingenjörer på Siemens i Finspång består av följande personer

Publicerad: Söndag 4 feb 2018

Senast uppdaterad: Onsdag 18 dec 2019

Picture_Test

Simon von Eckardstein
Ordförande

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP HT

Tel: 0122-84224
Mail: simon.von.eckardstein@siemens.com 

 Adrian

Cathrine Haraldsson
Vice Ordförande

Avdelning: PG SC ASP PM ICW IC

Tel: 0122-887248 
Mail: cathrine.haraldsson@siemens.com 

 Jonas

Jonas Hylen
Sekreterare

Avdelning: PG PR R&D TEST ECT FSP OPS

Tel: 0122-81216
Mail: jonas.hylen@siemens.com 

 Cathrine

 Michelle Chedid 
Vice sekreterare

Avdelning: PG SC EMEA PM DG

Tel: 0122-887028
Mail: michelle.chedid@siemens.com  

 Emma

Emma Bjurman 
Ledamot/Kassör

Avdelning: PG PR R&D TEST TCI CTP

Tel: 0122-82154 
Mail: emma.bjurman@siemens.com 

 Michelle

Magnus Persson
Ledamot

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP AER

Tel: 0122-81191 
Mail: magnus.x.persson@siemens.com

 

 

 

 

 

 

 

Ibrahim Bachtay 
Ledamot

Avdelning: PG SC CN PM DG

Tel: 0122-81679
Mail: ibrahim.bachtay@siemens.com

 

 

 

 

 

 

 

Eric Jacobson 
Ledamot

Avdelning: PG PR R&D GTM TURB FSP AER

Tel: 0122-81095
Mail: eric.jacobson@siemens.com 

 

 

Ellen Janetun
Ledamot

Avdelning: PS DO IGT PM CCM FSP

Tel: 0122-887714
Mail: ellen.janetun@siemens.com 

 

 Emir

Emir Vidinlic
Ledamot

Avdelning: PS DO IGT EN CS PRS

Tel: 0122-82485
Mail: emir.vidlinlic@siemens.com 

 

 

 

 

 

 

Michael Yousef
Suppleant

Avdelning: PG SC ASP PM MGT

Tel: 0122-82620
Mail: michael.yousef@siemens.com

 

 

 

 

 

 

 

Sara Joge
Suppleant

Avdelning: GP PGO PR MGT FSP OE CTI L

Tel: 0122-887463
Mail: sara.joge@siemens.com