Hoppa till huvudinnehåll

Kontakta oss

Nedan följer kontaktinformation till styrelsen och representanter på Saco, Sveriges veterinärförbund (SVF) och Naturvetarna (Na)

Styrelsen Saco-S Distriktsveterinärerna:

Zandra Pepper, ordförande: zandra.pepper@distriktsveterinarerna.se, 010 122 9675

Lars Kristensen: lars.kristensen@distriktsveterinarerna.se

Inger Olsson: inger.olsson@distriktsveterinarerna.se

Maria Olsson: maria.o@distriktsveterinarerna.se

Michael Segall: michael.segall@distriktsveterinarerna.se

Oskar Maxon: oskar.maxon@distriktsveterinarerna.se

Adam Rääf: adam.raaf@distriktsveterinarerna.se

Asen Radoslavov: asen.radoslavov@distriktsveterinarerna.se

Sofie Enström: sofie.enstrom@distriktsveterinarerna.se


Här finns dina lokala representanter!

Saco huvudförbund

Start | Sveriges akademikers centralorganisation (saco.se)

Telefon: 08-613 48 00

Mail: kansli@saco.se 

Sveriges veterinärförbund, SVF:

Hem - Sveriges Veterinärförbund (svf.se)

Telefon: 08–545 558 20

Mail: kansli@svf.se

Naturvetarna, NA

Fackförbundet Naturvetarna

Telefon: 08-466 24 80

Mail: info@naturvetarna.se

Publicerad: 2021-11-07

Senast uppdaterad: 2021-11-07

Dela artikeln