Kontakta oss

Nedan följer kontaktinformation till styrelsen och representanter på Saco, Sveriges veterinärförbund (SVF) och Naturvetarna (Na)

Elin Norberg, Vännäs
Ordförande elin.norberg@distriktsveterinarerna.se 0101228329
Inger Olsson, Säffle
Ledamot inger.olsson@distriktsveterinarerna.se
Lars Kristensen, Kungsbacka
Ledamot lars.kristensen@distriktsveterinarerna.se
Maria Olsson, Kalix
Ledamot maria.olsson@distriktsveterinarerna.se
Michael Segall, Bäckefors
Ledamot michael.segall@distriktsveterinarerna.se
Oskar Maxon, Gotland
Ledamot oskar.maxon@distriktsveterinarerna.se
Adam Rääf, Flyinge
Suppleant adam.raaf@distriktsveterinarerna.se
Sofie Enström, Eskilstuna
Suppleant sofie.enstrom@distriktsveterinarerna.se

Publicerad: Söndag 7 nov 2021

Senast uppdaterad: Söndag 7 nov 2021

Saco
https://www.saco.se/ kansli@saco.se 08-613 48 00
Naturvetarna
www.naturvetarna.se info@naturvetarna.se 08-466 24 80
Sveriges veterinärförbund
https://www.svf.se/ kansli@svf.se 08–545 558 20

Här finns dina lokala representanter