Hoppa till huvudinnehåll

Sommarjour Saco-S vid LiU 2023

Jourlista upprättad för sommarveckorna v. 26-32

Jourhavande skall under jourtiden dagligen läsa e-post (saco@liu.se] samt vara beredd att agera å Saco-S vägnar.

Vecka

namn

e-post

26

Janerik Lundquist

Janerik.lundquist@liu.se

27

Krzysztof Marciniak

krzysztof.marciniak@liu.se

28

Peter Hult

Peter.hult@liu.se

29

Kjell Karlsson

Kjell.karlsson@liu.se

30

Carina Wennerholm

Carina.wennerholm@liu.se

31

Torbjörn Larsson

Torbjörn.larsson@liu.se

32

Eva-Lisa Holm Granath

Eva-lisa.h.granath@liu.se

 

 

Publicerad: 2023-06-26

Senast uppdaterad: 2023-06-26

Dela artikeln