Hoppa till huvudinnehåll
Studier

Kontaktuppgifter till Saco studentråd

Kontaktperson

Titus Fridell Ordförande i Saco studentråds styrelse titus.fridell@saco.se 076-130 93 48
Colin Andersson Vice ordförande i Saco studentråds styrelse colin.andersson@saco.se 076-117 26 80
Linn Brolin Ledamot i Saco studentråds styrelse linn.brolin@saco.se
Jim Helenius Ledamot i Saco studentråds styrelse jim.helenius@saco.se
Nima Nikaein Ledamot i Saco studentråds styrelse nima.nikaein@saco.se
Anna-Sara Johansson Ledamot i Saco studentråds styrelse anna-sara.johansson@saco.se
Matilda Mattsson Ledamot i Saco studentråds styrelse matilda.mattsson@saco.se
Paulina Rajkowska Ledamot i Saco studentråds styrelse paulina.rajkowska@saco.se
Linnea Jakobsson Ledamot i Saco studentråds styrelse linnea.jakobsson@saco.se
Selma Dahlgren Verksamhetsrevisor i Saco Studentråd selma.dahlgren@saco.se
Adam Kedert Verksamhetsrevisor i Saco studentråd adam.kedert@saco.se
Albert Ohlin Sammankallande i valberedningen albert.ohlin@saco.se
Publicerad: 2014-11-27

Senast uppdaterad: 2024-01-15

Dela artikeln