Hoppa till huvudinnehåll
Om Saco

Sacos styrelse

Göran Arrius

Ordförande
E-post: goran.arrius@saco.se

 

Ulrika Lindstrad

Förste vice ordförande i Sacos styrelse
E-post: forbundsordforande@sverigesingenjorer.se

Heike Erkers

Andre vice ordförande i Sacos styrelse
E-post: heike.erkers@akademssr.se

Cecilia Winberg

Ledamot i Sacos styrelse
E-post:
cecilia.winberg@fysioterapeuterna.se

Ida Kåhlin

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: ida.kahlin@arbetsterapeuterna.se

Johanna Jaara Åstrand

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: johanna.j.astrand@sverigeslarare.se

Kristina Taylor

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: kristina.taylor@psykologforbundet.se

Magnus Hedberg

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: magnus.hedberg@akavia.se

Matz Nilsson

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: matz.nilsson@sverigesskolledare.se

Sofia Rydgren Stale

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: sofia.rydgren.stale@slf.se

Tobias Olsson

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: tobias.olsson@arkitekt.se

Åsa Fahlén

Ledamot i Sacos styrelse
E-post: asa.fahlen@sverigeslarare.se

Titus Fridell

Ordförande i Saco Studentråd, adjungerad i Sacos styrelse
E-post:
titus.fridell@saco.se

Publicerad: 2024-01-23

Senast uppdaterad: 2024-01-23

Dela artikeln